کلاس های مجازی

پلتفرم ویژه کـلـاس و جلسات مـجـازی آنلاین

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ضرورت استفاده از فضای مجازی، شرکت فن‌آوران هوشمند خبره اقدام به ارائه بستری مناسب برای برگزاری کلاس‌ها و جلسات آنلاین نموده است. امکانات فضای مجازی ارائه شده دقیقا مشابه جلسات و کلاس درس حضوری می‌باشد که با اتکا بر تخصص و سابقه طولانی متخصصین فن‌آوران هوشمند خبره طراحی و اجرا شده است.

تمرینات زنده‌ی مجازی آنلاین

یکی از ضرورت‌های آموزشی در تمام مقاطع استفاده از فضای مجازی برای افزایش بازدهی و پیشبرد طرح درسی در صورت تعطیلی مجتمع‌های آموزشی می‌باشد. فن‌آوران هوشمند خبره با در نظر گرفتن این نیاز و با اتکا بر تجربه چند ساله خود در زمینه ارائه سرویس کلاس مجازی، آماده خدمت رسانی به تمام دانشگاه‌های و مدارس و مجتمع‌های آموزشی می‌باشد.

امکان استفاده برای جلسات کسب و کار

جلسات اداری یکی از مهم‌ترین بخش‌های کسب و کار است و برگزاری آن به صورت مجازی از رفت و آمدهای غیر ضروری به شرکت‌ها جلوگیری می‌کند و این امکان را به مدیران شرکت‌ها می‌دهد تا به صورت مستمر با تمام کارمندان خود در ارتباط باشند و برای حل مسائل شرکت گفتگو و تبادل نظر داشته باشند.

برگزاری کلاس های آموزشی تعاملی

سرویس کلاس مجازی  به گونه ای طراحی شده که قابلیت برگزاری انواع کلاس‌های تعاملی مانند ورکشاپ ها و کلاس‌های هنری را دارا باشد. این فضا دسترسی هنرجویان به اساتید سراسر کشور را مقدور می‌سازد.  

Play Video

مشاهده‌ی محیط کلاس و جلسات آنلاین

با مشاهده‌ی ویدئوی مقابل نمونه‌ای ضبط شده از محیط کلاس آنلاین را مشاهده می‌کنید که در آن برخی از امکانات کلاس مجازی به نمایش در‌آمده است. 

امکان ارتباط دیداری دو طرفه

امکان ارتباط شنیداری دو طرفه

امکان اشتراک فایل

اشتراک و پخش فایل ویدئویی

امکان اشتراگ گذاری دسکتاپ

مدیریت فضای عمومی جلسه

امکان گفتگو و پرسش سوال

استفاده از قلم مخصوص نوشتن

دریافت پیش‌نمایش

در صورتی که تمایل دارید تا قبل از سفارش سرویس خود، پیش‌نمایشی کامل و رایگان از سرویس کلاس مجازی دریافت کنید، اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت فرمایید تا کارشناسان ما سرویس مختص به شما را ایجاد و برای شما بصورت رایگان ارسال کنند. همچنین در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما آماده‌ی پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به شما می‌باشند.

درباره‌ی ما

شرکت فن‌آوران هوشمند خبره از سال 1395 فعالیت رسمی خود را در زمینه ارائه خدمات شبکه و سرور و کلاس های مجازی به موسسات آموزش از راه دور آغاز کرد. هسته ی مرکزی شرکت را فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر ایران و کانادا تشکیل داده اند که از بنیان گذاران آموزش مجازی در ایران می‌باشند. با افزایش محبوبیت سرویس های آموزش از راه دور و پیشرفت تکنولوژی در ایران، این شرکت با اتکا بر نیروی متخصص فنی و مدیریتی خود در بخش های نرم افزار های تحت وب و همچنین زیر ساخت شبکه و سرور اقدام به راه اندازی و ارائه سرویس های مختلف اعم از مدیریت پروژه و دانش، سیستم های نوین مراکز تلفنی، سرویس های کلاس مجازی و ارائه سرور های اختصاصی و مجازی به مشترکین خود کرده است و آماده ارائه سرویس‌های متنوع است.

تماس با ما

آدرس:
تهران، خ شریعتی، خ حافظ، ساختمان ایستا، واحد 4

تلفن:
02174319999

ایمیل:
info@cloudest.ir